Pani Marta Sołtan w szkole stała i wciąż tak opowiadała: Twórcza jestem niesłychanie, znam się na każdym programie. A w dodatku daję słowo: Mam swą grupę WYJĄTKOWĄ !
Nazywam się Alicja Bobrowska. Jestem zainteresowana projektem o fotowoltaice. Uważam, że mam wystarczająco dużo czasu na pracę przez cały rok. Postaram się poświęcić na projekt jak najwięcej czasu.
Lubię rysować i mieć dużo kontaktów z ludźmi 🙂 Jesteśmy zgranym zespołem który, chce się nauczyć o odnawialnych źródłach energii. Jesteśmy bardzo oddani do współpracy i nowych pomysłów- Ula Głażewska.
Oliwia Wodyk  mam na imię . Ze spokojności i dążenia do celu słynę ,koleżeńska być się staram mikroinstalacje OZE  to wiedza, którą pochłaniam, lubię podróżować  i zapałem do pracy chlubię.
Łucja Kaczyńska. Lubię grać w siatkówkę . Umiem pisać spójne teksty i rysować. Zaciekawił mnie temat tego konkursu i dlatego chciałam wziąć w nim udział.
Nazywam się Ola Leska. Interesuję się tańcem oraz szkicowaniem. Potrafię pisać ciekawe i przejrzyste  teksty. Cieszę się, że uczestniczę w tym konkursie, ponieważ bardzo zainteresował mnie ten temat.
Energia słoneczna dla Nikoli Szypulskiej tania, ale Nikola też ma wymagania. Jeśli chcecie oszczędności w budżecie, to na energię słoneczną się zdecydujecie.
Gram w siatkówkę. Gra ta nauczyła mnie współpracy w zespole, szukania kompromisu. Lubię rysować szukając różnych ciekawych technik. Mam bogate słownictwo. Potrafię pisać dobre teksty. Hanna Bagnucka.
Bardzo mnie zainteresował projekt, ponieważ uświadomiłem sobie, że wiosną moi rodzice zaopatrzyli nasz dom właśnie w taką energię. Chciałbym zgłębić swoją wiedzę na ten temat- Kacper Kasprzykowski.
Marceli Lubowiecki. Mam 12 lat. I lubię sobie śpiewać tak: Jestem uczniem klasy 7, który lubi fizykę tak, że codziennie krzyczy „heureka”,  aby uczcić prawo Archimedesa.
Paulina Adamska –  Słysząc dużo o ochronie środowiska powinniśmy działać, dlatego zgłaszam pełne zaangażowanie w projekcie. Moją mocną stroną jest nawiązywanie kontaktów z ludźmi.