Etap I - Energia Słońca
Szkoły podstawowe

MiejsceNazwa zespołuMiastoLiczba punktów
1.PrzytocznoPrzytoczno275,33
2.Eko PaczkaCedzyna274,67
3.SłoneczniGościeradów273,33
4.Słoneczna DrużynaWarszawa271,33
5.ŚwiatłokrzakKoczargi Stare270,66
6.W stronę SłońcaKielce262,34
7.Słoneczne Eko LudkiOstrów Lubelski260,33
8.Przyjaciele SłońcaTrzonki259,67
9.Słoneczny ZaborówZaborow258,99
10.Słoneczni OdkrywcyRozkopaczew256,66
11.Weseli Ekolodzy z ZielonejWarszawa256,33
12.Sunrise22Włocławek254,67
13.Słoneczniki 2Biedaczów252,99
14.Słoneczne FlorianyKonin252,66
EnergetyczniDarłowo252,66
16.8SP217Warszawa250,67
17.Grupa badawcza SP w RudnikuRudnik249,00
18.Rycerze HeliosaElbląg246,66
19.Słoneczny SquadZagłoba243,67
20.EkomózgiLIPINKI243,33
21.Słoneczna ÓsemkaTomaszów Mazowiecki239,00
22.PromykiWarszawa238,33
23.Eko DrużynaLisie Jamy236,00
24.Piraty SłoneczneTęgoborze235,67
25.Łowcy EnergiiKatowice233,66
26.Zaprogramowani na SłońceKraśnik233,33
27.Nasza Wspólna PlanetaOlkusz232,33
28.EkoszkolniSiedlanka229,99
29.NasłonecznieniWrzeście229,34
30.Sunny MastersPrószków228,66
31.ScholarisBełchatów224,67
32.EcobadaczeMielec222,34
33.Turbiny wiatroweTomaszów Mazowiecki220,66
Słoneczniaki z JarczowaJarczów220,66
35.Energia z 10-tkiCzechowice-Dziedzice219,67
36.Słoneczka 2Opatów217,33
37.PromyczkiWarszawa216,67
38.Grupa z klasy 8cWarszawa215,33
39.Słońce z CharakteremGliwice211,33
40.Szkoła Podstawowa im. Pauliny i Augusta Wilkońskich w Siekierkach WielkichSiekierki Wielkie207,33
41.SunflowersNowa Cerkiew205,67
42.Słoneczne kapibaryGołdap205,66
43.ŚwietlikiDywity205,34
44.KaktuskiWójtowa203,33
45.Słoneczny Patrol 3Piława Górna198,66
46.EkoaktywniBudzów196,34
47.Ekologiczne DuszeBusko - Zdrój195,33
48.Eko NaukowcyTychy192,33
49.RefleksBestwina190,66
50.Aniołki Podbijają ZiemięŁaskarzew185,33
51.FeniksyWarszawa184,66
52.Boernerowo Złap SłońceWarszawa178,00
53.Code for GreenPolkowice171,67
54.Energetyczne PromienieBaranów153,00
55.BiologosBulowice147,67
56.Najlepsze szyszki pod słońcem - NSPSSiedlec127,34
57.Badawczy Patrol SP1Gołdap92,34

Etap I - Energia Słońca
Szkoły średnie

MiejsceNazwa zespołuMiastoLiczba punktów
1.Sun Rangers OwidzOwidz285,67
2.W promieniach SłońcaOlbięcin275,66
3.Fotonowi NaukowcyKurzętnik275,33
4.Chcemy SłońceŁęczna273,00
5.Eko SłoneczkaKielce270,67
6.Słoneczni z ZSCKUKonin269,67
7.EkosłonkaRzeszów269,33
8.Ekogeografia LO Długa GarwolinGarwolin269,00
9.Energia z charakteremGliwice262,33
10.SpektrumCieszyn260,33
11.Dom Eko PVCzęstochowa258,00
12.Elektro HeliosMielec257,33
13.Słoneczny PatrolNowy Dwór Gdański256,33
EkoagenciPiotrków Trybunalski256,33
15.Słoneczny LelewelŻelechów254,67
16.Elektryk WejherowoWejherowo250,67
17.Słoneczna PiątkaPuławy250,33
18.Słoneczni BadaczeKnurów247,00
19.EkoferajnaDobrodzień246,67
20.TodobakuWiskitki243,34
21.Słoneczny Patrol 4Jędrzejów242,67
22.Promyki 2Lubartów240,66
23.Energetyczne KaczkiKaczki Średnie238,00
24.Energetyczne SłoneczkaSieradz235,00
25.Gdy energię słoneczną wykorzystujesz, to Ziemię ratujeszKętrzyn223,34
Słoneczna SzóstkaLublin223,34
27.SunlightMikołów218,67
28.Prope SolemSZPROTAWA218,33
29.Słoneczne TośkiWarszawa215,00
30.TrzymaOŁAWA214,00
31.Ochroniarze z Morcinka 2Tychy210,00
32.Koze DojcyKamień Mały185,66
33.Solar TeamsWrocław171,33
34.Sun FistWłocławek169,67