Nazywam się Katarzyna Chlebosz. Jestem nauczycielem geografii i opiekunem drużyny. Interesuję się fantastyką. Filmy i książki o tej tematyce są moimi ulubionymi. W szkole organizuję rajdy rowerowe i piesze. W konkursie bierzemy udział czwarty raz.

Nazywam się Marcin Jaszczak. Jestem szefem naszej drużyny. Interesuję się m.in. matematyką i geografią. Biorę udział, by poszerzyć swoją wiedzę na temat źródeł i produkcji energii. Pisanie form wypowiedzi sprawia mi przyjemność.

Nazywam się Jakub Madajski. Chodzę do klasy 8. Interesuję się geografią, informatyką i fizyką. Swoją wiedzę chciałbym poszerzać o te dziedziny nauki stąd mój udział w konkursie.

Nazywam się Amadeusz Kubera i jestem uczniem 7 klasy. Interesuję się motoryzacją i nowinkami technicznymi. Gdy dowiedziałem się o konkursie, od razu zgłosiłem się do udziału. Przy okazji dołożę swoją cegiełkę w rozpowszechnianiu idei stosowania mikroelektrowni słonecznych.

Nazywam się Iwo Jankowski i chodzę do 7 klasy. Interesuję się sportem, matematyką i geografią. Lubię czytać o nowoczesnych rozwiązaniach problemów, według mnie to bardzo ciekawe. Moje zdolności matematyczne i fizyczne wykorzystam z pewnością podczas pracy II etapu konkursu.

Nazywam się Jakub Witczak i chodzę do 8 klasy. Interesuję się informatyką. Myślę, że moje zainteresowania grafiką przydadzą się podczas pracy nad zadaniami. Ponadto lubię grać w koszykówkę.

Nazywam się Marcelina Mikołajczak i jestem w 7 klasie. Interesuję się literaturą, głównie fantastyką. Moją pasją jest aktywność fizyczna m.in. sporty walki. Lubię rysować. Myślę, że mogę to wykorzystać przy tworzeniu prac na temat energii słonecznej.

Nazywam się Jagoda Łukasik. Jestem uczennica klasy 7. Lubię historię, chemię i geografię. Mam 14 lat. Lubię pisać referaty. Moją funkcję mogę określić jako „organizator spotkań w celu rozwiązywania problemów”.

Nazywam się Mateusz Maciejewski i jestem uczniem klasy 7. Lubię grać w gry komputerowe – interesuje mnie ich tworzenie, grafika. W zespole pomagam Kubie w organizacji i realizacji naszych zadań.

Nazywam się Jakub Wachuda. Interesuje się geografią i jęz. angielskim. Umiem tworzyć różne grafiki komputerowe, prezentacje i logotypy. Bardzo lubię to robić.