Przemysław Michałowski
Interesuję się poznawaniem świata. Moimi ulubionymi przedmiotami są: geografia i biologia. W przyszłości chciałbym zostać weterynarzem, chcę pomagać zwierzętom.

Paweł Michałowski
Interesuję się naukami ścisłymi. W szkole osiągam sukcesy z fizyki, chemii, matematyki, języka angielskiego i biologii. Ponadto posiadam dość dużą wiedzę z informatyki.

Marcelina Szuman
Jestem kreatywna, lubię się uczyć i pomagać innym. Moim hobby jest aktorstwo, rysowanie i taniec. Biologia i chemia–to jest to. Uwielbiam spędzać czas z rodziną i moim pieskiem.

Aleksandra Zalewska
Jestem ambitna, kreatywna i zawsze gotowa do pracy. Lubię poznawać kulturę i ludzi z całego świata. W przyszłości chciałabym zwiedzić wszystkie kontynenty. Moim hobby jest śpiew, uwielbiam to.

Nelly Konopka
Interesuję się mitologią rzymską i słowiańską. Kocham historię i projektowaniem wnętrz. W wolnym czasie uwielbiam spotykać się ze znajomymi, czytać oraz tworzyć w programach do grafiki komputerowej.

Arkadiusz Frankowski
Interesuję się sportem, motoryzacją oraz komputerami. Lubię oglądać programy naukowe (np. na Discovery). W wolnym czasie układam kostki Rubika na czas oraz rozwiązuję zagadki logiczne.

Piotr Fudyma
Moją pasją jest programowanie. Wciąż rozwijam swoją wiedzę na ten temat. Czas wolny spędzam z rodziną lub w samotności rysując, uprawiając sport, słuchając muzyki i czytając książki science-fiction.

Zuzanna Klejster
Lubię czytać i kolekcjonować książki. Interesuję się inżynierią i technologią, dlatego w zespole zajmuję się poszukiwaniem wiedzy, m. in. o OZE. Moim hobby jest astrofizyka i dziedziny pokrewne.

Feliks Fabisiak
Moją pasją jest muzyka. Każdą wolną chwilę poświęcam treningom na gitarze klasycznej. Trenuję tenis ziemny. Lubię historię Polski, rodzinne spacery i podróże.

Julia Urbańska
Jestem ambitną i pracowitą osobą, która bardzo lubi się uczyć (biologia, geografia, chemia). Największą radość sprawia mi czas spędzony z rodziną i przyjaciółmi.

Martyna Stanik
W gronie Rycerzy Heliosa pełnię rolę opiekuna. Moją pasją jest człowiek – główne zainteresowania krążą wokół psychologii, pedagogiki, socjologii, resocjalizacji, teatru. Kocham podróże.