Nasza grupa to „Słoneczni odkrywcy”, a na co dzień jesteśmy uczniami klasy VII. Stanowimy zgraną i pełną energii drużynę. Chcemy aby podjęte przez nas działania uświadomiły wszystkim, że każdy z nas ma wpływ na losy Ziemi, a podejmując właściwe i świadome decyzje możemy ją jeszcze uratować. A oto my:

Karol Ulicki jest osobą o wielu zainteresowaniach: Lubi grać w gry komputerowe i aktywność fizyczną. Jego umiejętności informatyczne na pewno przydadzą się nam niejednokrotnie.

Eliza Florek posiada wiele talentów, które stale rozwija. Zawsze gdy ktoś potrzebuje pomocy z chęcią pomoże.

Antoni Aleksandrowicz interesuje się sztukami walki. Jest osobą, która zawsze znajdzie jakiś argument popierający jego zdanie.

Natalia Fulara interesuje się rożnego rodzaju grami. Jest typem osoby gadatliwej dlatego też jak wchodzi się z nią w jakąkolwiek konwersacje nie trwa ona krótko.

Amelia Janiak jest typem osoby cichej, która nie lubi się zbytnio odzywać przy większej grupie osób. Interesuje się walkami, uczęszcza do chóru, w którym śpiewa.

Patrycja Sieńczyk lubi wysiłek fizyczny i wszystko co z nim związane. Lubi też odkrywać i poznawać różne nowe rzeczy jak i osoby.

Weronika Smyk interesuje się sportem, głównie piłką nożną. Jest bardzo koleżeńska i zawsze można na niej polegać.

Karolina Smyk jest jedną z lepszych uczennic w naszej klasie i często wielu osobom w tej nauce pomaga. Interesuje się sportem i ma zdolności plastyczne, które na pewno wykorzystamy.

Szymon Sobolewski zawsze wywiązuje się ze swoich obowiązków. Czyta dużo książek, a swoją wiedzą lubi dzielić się z innymi.

Oliwia Malinowska bardzo interesuje się modą. Lubi dużo rozmawiać, ale tylko na interesujące ją tematy. Jednym z jej ulubionych przedmiotów jest matematyka.

Opiekuje się nami p. Monika Drabik, z którą na co dzień zgłębiamy tajemnice chemii i fizyki.

Realizowany projekt stanowi dla nas wyzwanie, które podejmujemy z przyjemnością. We wszystkim najważniejsza jest bowiem dobra zabawa i wspólnie spędzony czas.