Nazywam się Kinga Bartnik mam 17 lat. Uczęszczam do szkoły RCEZ w Lubartowie. Jestem w drugiej klasie i kształcę się w zawodzie technik ekonomista. Jestem pracowita, punktualna i zdyscyplinowana.

Nazywam się Grzegorczyk Beata mam 16 lat. Interesuję się ekonomią. W wolnej chwili czytam książki lub spaceruje. Jestem ambitna, zaradna, pracowita, cierpliwa. Lubię przebywać wśród ludzi i z nimi współpracować.

Nazywam się Iwona Grzeszczak. Mam ukończone 16 lat i mieszkam w niewielkiej wsi Szczekarków położonej w województwie Lubelskim. Posiadam wiele pozytywnych cech. Interesuję się geografią i ekonomią.

Cześć jestem Agnieszka Wójtowicz. Mam 16 lat. Chodzę do 2 klasy technikum. Moimi ukochanymi przedmiotami jest wf oraz j. polski. W naszym zespole pełnie funkcję raczej pisania i formułowania treści.

Cześć jestem Daria Wiśniewska. Mam 16 lat uczęszczam do 2 klasy technikum. Mieszkam w małej wsi Tyśmienica. Moimi ulubionymi przedmiotami są j.polski i geografia. Jestem cierpliwą i punktualną osobą.

Nazywam się Mateusz Cienkusz, mam 16 lat i chodzę do 2 klasy technikum ekonomicznego. Lubię pisać różne teksty w czym pomaga mi spora wyobraźnia i pomysłowość. Interesuje się geografią i ekonomią.

Nazywam się Patryk Panek, mam 17 lat. Interesuję się geografią i sztuką. Wolny czas spędzam na rysowaniu, lubię to zajęcie. Ciekawi mnie ekologia oraz astronomia.

Opiekunem i koordynatorem zespołu jest Katarzyna Malczewska, nauczyciel geografii. Osoba, która lubi inspirować, współpracować i przebywać z młodzieżą.