UWAGA! Strona korzysta z plików cookies przy statystykach i logowaniu. Pliki te pomagają w funkcjonowaniu strony. "Ciasteczka", których używamy są bezpieczne i nie mają szkodliwego wpływu na Twój komputer. Odwiedzając nasz serwis zgadzasz się na ich przyjmowanie.
Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności
AKTUALNOŚCI O KONKURSIE REGULAMIN PLAN DZIAŁAŃ TERMINARZ NAGRODY MATERIAŁY WYNIKI FAQ KONTAKT
 
L.p.Nazwa zespołuMiejscowośćsuma
etapów
1SolarisyKonin1 268,33
2Pozytywnie naładowaniOstrowite1 217,67
3EnergooszczędniLeśna1 209,67
4Dzieci SłońcaOlszyna1 203,34
5Słoneczny TeamŁambinowice1 201,00
6Sunbeam22Włocławek1 196,00
7OverpoweredJędrzejów1 183,34
8EkokajtkiZabłocie 11 183,33
9Eko WałbrzyszanieWałbrzych1 109,33
10Badacze z PrzyborowaPrzyborów1 041,67
11Słoneczne TrzeciakiOlszanica997,00
12AjnsztajnySupraśl954,33
13Badacze Słońca z JeleśniJeleśnia871,67
14EkopiątkaDębno843,33
15Atomówki SłoneczneKroczewo821,67
16EkogangDębno809,33
17Super Bystrzaki z 8 klasyPiekary 49796,00
18PromykiNowy Dwór792,34
19EkozduniakiNowe Zduny 88746,00
20Pozytywnie NaświetleniRadomsko675,00
21Biochemiczni WariaciNowa Cerkiew648,33
22Eko AktywniJugów628,33
23Piorunujące atomówkiRościszewo628,33
24Eko ÓsemkaSiedlce586,67
25Szymański TeamZawiercie584,00
26SłoneczkoPrzewodowo Poduchowne574,00
27Słoneczne WęgielkiMysiadło547,67
28Słoneczny PatrolWitnica526,34
29Sunny TeamSobótka517,67
30Słoneczna społecznaGzy507,33
31Dzieci TechnologiiŁaznów435,00
32Team OdnawialniŚwidnica344,00
33Eko-SłoneczkaWodzin Prywatny343,67
34Słoneczne dziewczynyŻagan283,67
35ŁętowcyŁętownia281,67
36Słoneczna Grupa WiedzyTujsk257,67
37Dwójka ku SłońcuMilicz233,33
38Eco M N IBiedrzychowice216,67
39Olszany-eoOlszany133,00
40Lotnicy DysDys38,33
410,00
42BateryjniŻydowo0,00
43BdfBrzeg0,00
44Eco-teamJawiszowice0,00
45Eko -dżuleTychy0,00
46Eko-ludkiBrudzice0,00
47Eko1nasielskNasielsk0,00
48EkomłodziReńska Wieś0,00
49ElektromaniaczkiGrodzisk Wielkopolski0,00
50ElektronikiOleśnica0,00
51EnergoefektywniWojsławice 1050,00
52Estko filmowcy 44Pakość0,00
53Grodziskie SłoneczkaGrodzisk Wielkopolski0,00
54Gryf GóraGóra0,00
55HeliosiKołodziejewo0,00
56JagielonkaSochaczew0,00
57JedynkaLegionowo0,00
58KablePuszcza Mariańska0,00
59KadeciTychy0,00
60Kasztany1234Mikstat0,00
61Lop gimgzyGzy0,00
62Młodzi ekolodzyNiewieścin 450,00
63Mózg klimatycznyJaworzno0,00
64New energy 4 todayKończewo0,00
65Ogniwa SEMSiemianowice Śląskie0,00
66OgniwkaRydułtowy0,00
67Ola TestWarszawa0,00
68Ostrowska DziewiątkaOstrów Wielkopolski0,00
69OświeceniSzepietowo0,00
70Poszukiwaczki SłońcaSanniki0,00
71PrądownikiMielenko Drawskie0,00
72Promyczki z BaćkowicBaćkowice0,00
73ProzersiMysłakowice0,00
74Przyjazna TrzynastkaRuda Śląska0,00
75PvenergiaJadowniki0,00
76Pvenergia2Szczepanów0,00
77SłoneczkaTuchola0,00
78Słoneczna BrygadaŁódź0,00
79Słoneczna DrużynaRzeszów0,00
80Słoneczna DwójkaKąty Wrocławskie0,00
81Słoneczna EkipaStara Wieś0,00
82Słoneczna WieniawaWieniawa0,00
83SłoneczniNowe Grodziczno0,00
84Słoneczni z BorówStobno0,00
85Słoneczniki z GrabienicGrabienice0,00
86Słoneczny patrol z Sp2Łomianki0,00
87Słońce i myGałczewo 70,00
88Solar teamKutno0,00
89SolergyDobrodzień0,00
90Sp Brzeziny-BerdechówBrzeziny0,00
91Sp KaźmierzKaźmierz0,00
92SpkwKończyce Wielkie0,00
93Szczęśliwa 13Ostrów Wielkopolski0,00
94Szkoła Podstaw w ChobieniChobienia0,00
95SzkołaDługowolaDługowola Pierwsza0,00
96Tarzani WrzeszczynaRosko0,00
97Test zespołuWarszawa0,00
98Trzej MuszkieterowieOleśnica0,00
99Zzz i zs 2018Półwiesk Mały0,00
100ŻakiWarszawa0,00

X - oznacza brak raportu lub nie jest oceniony
    - SUMA jest sumą punktów za raport i punktów karnych za zwłokę