Iwona Jarczyk – opiekun. OZE są nadzieją na zdrowszy światDlatego ten tematten zespól – Refleks, trochę od promieni Słońcatrochę od refleksji nad przyszłością. Będę koordynować pracę. 

Aniela Dańczak – jeżdżę na rowerzerolkachnie zanieczyszczam powietrza. Zajmuję się królikami, do sprzątania wybrałam wiaderka na odpady. Dołączyłam do projektu, chcę się przyczynić do zmiany nawyków rodziny, przyjaciół, społeczeństwa. 

Nazywam się Amelia Gleindek, mam 13 lat i chodzę do klasy 7. Do projektu zgłosiłam się bo chciałabym zmienić świat na lepsze, żeby nie było globalnego ocieplenia i mam nadzieję, że choć trochę się do tego przyczynię!  

Nazywam się Kacper Kowalczyk. Moim hobby jest jazda na rowerze, ćwiczę dirt jumping, jeżdżę na nartach. Zmiany klimatyczne, wzrost średnich temperatur zmuszają nas do dbania o środowisko i wykorzystywanie odnawialnych źródeł energii. 

Amelia Nowak. Moją pasją jest jazda na deskorolcePowietrze jest bardzo zanieczyszczone. Ogranicza mi to wychodzenie, ponieważ jest smog. Na Ziemi roi się od plastiku. Przystępując do tego projektu mam nadzieję, że dzięki mnie więcej osób, producentów zda sobie sprawę z tego jak poważna jest ta sytuacja.  

Nazywam się Julia Placuch, mam 13 lat. Interesuję się ekologią i staram się również tak żyć. Odnawialne źródła – brzmi ciekawieOpisywanie rzeczywistości, pisanie referatów nie sprawia mi problemu, jest przyjemnością, dlatego w zespole chcę pełnić taką rolę. 

Nazywam się Kamila Wróbel. Mój tato pracuje w urzędzie gminy na wydziale ochrony środowiska. Przystąpiłam do projektu, by otworzyć oczy ludziom na katastrofy ekologiczne i pomóc w zmianie świata na lepsze. Z pomocą taty mogłabym odegrać ważną rolę w projekcie. 

Nazywam się Aleksandra Zakrzewska. Zdecydowałam się na udział w projekcie, ponieważ los naszej planety nie jest mi obojętny. Ludzie w końcu powinni zacząć wyciągać wnioski ze swojego lekkomyślnego postępowaniaCiągłe dążenie do poprawienia naszego życia często koliguje z naturą. To może być ostatnia szansa na zmianę. Wierzę, że wspólnymi siłami uda nam się wszystko zmienić. 

 Nazywam się Filip Ciepiela, mam 12 lat. Interesuję się sportem i uprawiam go.  Chciałbym żyć w czystym środowisku. Odnawialne źródła energii są szansą na poprawę jakości powietrza, dlatego warto się nimi interesować i je stosować.