Nazywam się Jakub Jaszczyk. Moje zdolności matematyczne i zaradność pomogą w przygotowywaniu różnych analiz i rozwiązywaniu problemów. W zespole będę udzielał się także podczas występów publicznych. 

Jestem Kornel Młynarski, interesuję się informatyką i matematyką. W zespole będę pomagać w rachunkach matematycznych oraz tworzyć prace komputerowe, tj. plakaty i ulotki oraz planować spotkania. 

Nazywam się Krzysztof Kania. Interesuję się informatyką. W zespole będę odpowiadał za pomoc informatyczną i gromadzenie informacji w formie elektronicznej. 

Nazywam się Wiktoria Kmieć. Interesuję się sztuką oraz kreatywną aranżacją. W zespole będę pełniła funkcję artystyczną.  

Nazywam się Oliwia Salwa. Interesuję się biologią oraz chętnie występuję publicznie. Jestem również uzdolniona plastycznie. W zespole będę odpowiedzialna za część artystyczną. 

Nazywam się Amelia Ruda, posiadam duszę artystyczną i jestem osobą kreatywnądzięki czemu w zespole mogę pomóc przy projektowaniu różnych plakatów i ulotek. 

Jestem Maja Kasprzyk interesuję się fizyką i chętnie występuję publicznie. Będę przedstawiać zdobytą wiedzę o odnawialnych źródłach energii i panelach fotowoltaicznych innym uczniom. 

Nazywam się Aleksandra Łach. Interesuję się geografią. W zespole na pewno przydadzą się moje zdolności fotograficzne i wiedza geograficzna. 

Jestem Roksana Rzędowska. Interesuję się biologią, chemią oraz wysławiam się poprawną polszczyzną. W zespole będę zajmować się raportami. 

Nazywam się Daniel Plebański. Interesuję się ochroną przyrody i środowiska. W wolnym czasie   oglądam filmy przyrodnicze. W zespole będę dzielił się wiedzą dotyczącą moich zainteresowań. 

Nazywam się Ewa Kwiecień-Błońska. Jestem nauczycielem biologii. Na lekcjach biologii staram się rozwijać u uczniów wrażliwość ekologiczną i kształtować poczucie odpowiedzialności za stan środowiska.