Bartosz Wieteska – to uczeń klasy ósmej, który interesuję się grafiką komputerową i programowaniem. W nudnych chwilach czyta książki i rysuję. W zespole odpowiedzialny będzie za tworzenie i projektowanie plakatów, ulotek itp.

Artur Andryśkiewicz – to uczeń klasy ósmej, który każdego dnia poszerza swoją wiedzę i umiejętności z informatyki oraz gier komputerowych. To jego pasja. Uwielbia spotkania ze znajomymi i otaczającą go przyrodę, którą podziwia podczas wycieczek rowerowych. Lubi słuchać muzyki. W zespole będzie pisał raporty.

Lena Dyńdo – jest uczennicą klasy ósmej, śmiało można o niej powiedzieć szkolna inicjatorka i zawsze uśmiechnięta gadułka. Uwielbia nawiązywać kontakty i zawiera nowe znajomości. Otwarta na poznawanie nowych miejsc, kocha zwierzęta. W naszym zespole będzie odpowiedzialna za kontakty ze środowiskiem lokalnym.

Filip Siciarz – ma 12 lat i chodzi do klasy siódmej. Interesuje się pisaniem, polityką, inwestowaniem i architekturą. Ma umysł ścisły, matematyka, fizyka, chemia to jego konik. Geografia, historia – pasja. W nudnej chwili gra w szachy oraz gry komputerowe . Rozwiązywanie zagadek logicznych to dla Filipa czysta przyjemność. Do niego przysługuje rola analityka.

Karol Gurzęda – to uczeń klasy ósmej, ma 14 lat. Zawsze stara się każdemu pomóc. Jest miły, szczery i otwarty. W wolnych chwilach lubi grać na komputerze, a gdy jest słonecznie, wyjść na spacer. Uwielbia oglądać filmy o kosmosie i science fiction. W zespole będzie odpowiedzialny za kontakty ze środowiskiem lokalnym.

Waleczna, temperamentna i obowiązkowa – taka jest uczennica klasy ósmej Julia Kucharska. Julia ma 15 lat. Łatwo nawiązuję kontakt z ludźmi, kocha podróżować i poznawać nowe drogi. W wolnych chwilach ogląda filmy o kosmosie i tajemnicach jakie skrywa wszechświat. Julia będzie pisała raporty.

Najlepszy opiekun z mnóstwem pozytywnej energii, pracowita i sympatyczna – taka jest nasza nauczycielka geografii Anna Florczyk. Nasza pani uwielbia dzieci, zawsze pomoże i nigdy nie wątpi w zdolności swoich uczniów. Jest osobą z charyzmą i wielkim zaangażowaniem do pracy.