Kim są „Fotonowi Naukowcy” ???

 

Violetta Lewandowska – opiekun grupy   

Jestem osobą zorganizowaną, upartą i pełną ambicji. Uczę młodzież fizyki, chemii i niebawem podstaw energetyki, gdyż kończę studia podyplomowe w zakresie odnawialnych źródeł energii.

Poniżej prezentuję Nasz zespół:…

Agnieszka Guzik – szef

Pasjonuję się geografią i prawem. Moją zaletą jest konsekwencja w dążeniu do celu. Zajmuję się kontrolowaniem pracy zespołu oraz ocenianiem efektu końcowego.

Małgorzata Zentarska – fotoreporter

                              Uwielbiam się uczyć, sprawia mi to ogromną przyjemność. Moją pasją jest sztuka. Do moich zadań należy tworzenie ciekawej oprawy graficznej do wykonywanych zadań.

 Dawid Kotłowski – detektyw

Interesuję się motoryzacją i wędkarstwem. Jestem osobą ciekawą świata, nie boję się wyzwań. Do moich obowiązków należy zbieranie niezbędnych do pracy informacji.

Julia Trzcińska – sekretarz

Moją pasją jest gotowanie i wizaż. Zawsze wysoko stawiam sobie poprzeczkę, lubię wyzwania. Moim zadaniem jest notowanie pomysłów i organizacja pracy zespołu.

Milena Jankowska – redaktor

Interesuję się turystyką zagraniczną, a moim hobby jest czytanie książek. Zajmuję się sprawdzeniem wykonanych zadań i poprawą ewentualnych błędów.

Patrycja Gawryszewska – analityk

   Ciekawią mnie tematy związane z ekologią. Moją mocną stroną jest kreatywność. Na podstawie zebranych informacji i danych tworzę koncepcję.

  Kamila Kwiatkowska – rzecznik grupy

Mam wysokie ambicje i jestem gotowa na ciężką pracę, aby je spełnić. Moim zadaniem jest prezentowanie zebranych informacji i danych.