Nasz zespół Dom-EKO-PV składa się z 6 członków i opiekuna. Każdy z nas jest inny, co czyni nasz zespół wyjątkowy i wszechstronny. Oto kilka zdań o nas:

Opiekun zespołu – Agata Adamiec

Pani Profesor uczy nas przedmiotów zawodowych. Jest dla nas miła i wyrozumiała, zawsze znajduje dla nas czas gdy potrzebujemy pomocy.  Jest naszym opiekunem i bacznie kontroluje naszą pracę. Ponadto „trzyma” naszą wyobraźnię i nadaje naszym pomysłom właściwy tor.

Członek zespołu- Sebastian Pabian

Doskonale orientuje się w programach do projektowania takich jak AutoCAD i ArchiCAD, można powiedzieć, że czuje się w tym jak ryba w wodzie.  To co go wyróżnia to profesjonalizm i zawsze wykonuje swoją pracę na 200%.

Członek zespołu- Mateusz Bensch

Jest super mówcą, doskonale radzi sobie w spontanicznych wypowiedziach. Dla Mateusza rozmowa przed kamerami to jak rozmowa z kolegą. Mateusz jest też uzdolniony graficznie, potrafi stworzyć wiele ciekawych prac.

Członek zespołu- Patryk Depczyński

Pełni rolę promotora. Patryk wykazuje się świetnymi pomysłami i kreatywnością co sprawia, że jest bardzo ceniony w grupie. Patryk zawsze aktywnie uczestniczy w rozmowie, szuka ciekawych rozwiązań. To co go wyróżnia to fakt, że nigdy nie idzie na łatwiznę.

Członek zespołu- Alan Ładny

Alan jest świetnym matematykiem. Potrafi rozwiązywać skomplikowane obliczenia matematyczne. Ma też dobrą organizacje w grupie i świetnie sobie radzi z nowymi zadaniami. Sprawdzi każdy nasz pomysł pod względem praktycznym, oszacuje jego realne prawo bytu.

Członek zespołu – Mateusz Janik

Jest super polonistą. Każdy napisany przez niego esej czy raport jest dokładnie przez niego sprawdzany. Potrafi nasze zwięzłe zadania zamienić w wykwintne dialogi. Jest osobą, która doskonale potrafi sprzedać produkt i pokazać jego mocne strony.

Członek zespołu – Filip Tukaj

Super Programista, stworzył wiele rozbudowanych prezentacji i aplikacji. Potrafi rozebrać komputer na części pierwsze i złożyć go w mgnieniu oka. Zna się na tym jak nikt inny. Nowe technologie to dla niego chleb powszedni.

W załączniku zdjęcie zespołu.