Opiekun
Joanna Opora
„Jestem nauczycielem przedmiotów informatycznych. Chętnie biorę udział w projektach unijnych dla nauczycieli i uczniów. Często szukam ciekawych konkursów i podrzucam je uczniom. Podjęłam się zadania opiekuna, bo dbanie o środowisko jest naszym wspólnym celem.”

Członkowie zespołu
Damian Wika
„Nazywam się Damian Wika. W tym roku kończę szkołę średnią. Zajmuję się marketingiem w firmie fotowoltaicznej. W wolnych chwilach staram się aktywnie spędzać czas.”

Zuzanna Wiśniak
„Nazywam się Zuzanna Wiśniak i mam 19 lat . Uczę się w zawodzie Technik systemów i urządzeń energetyki odnawialnej. Moje zainteresowania łączą się z moim przyszłym zawodem , czyli z czystym i ekologicznym środowiskiem . Jedną z moich pasji jest fotografia natury oraz przyrody.”

Kinga Ślęzak
„Nazywam się Kinga Ślęzak i chodzę do II klasy technikum o kierunku: technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej. Wiąże się on z moimi zainteresowaniami oraz działalnością na rzecz czystego i zdrowego świata.  Poza szkołą hobbistycznie zajmuję się fotografią i gotowaniem.”

Marcin Świniarski
„Jestem Marcin Świniarski mam 19 lat i uczęszczam do technikum do klasy III o profilu: technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej i właśnie z tym kierunkiem wiąże swoją przyszłość.  Uwielbiam zdobywać nowe umiejętności.  Lubię uprawiać sport w szczególności siłownia i bieganie.”

Dawid Pietrucha
„Nazywam się Dawid Pietrucha, mam 18 lat i jestem uczniem III klasy technikum. Moje zainteresowania wiążą się z profilem klasy, którą wybrałem, czyli technik urządzeń i systemów energii odnawialnej. W przyszłości marzę o założeniu swojej firmy zajmującą się montażem systemów energii odnawialnej.”

Jakub Pietrus
„Nazywam się Jakub Pietrus. Jestem uczniem IV klasy technikum o profilu informatycznym w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr1 w Sieradzu. W przyszłości planuje pracować jako programista. W wolnym czasie zajmuję się fotografią oraz grafiką komputerową.”