Jesteśmy małą grupą osób, pochodzącą z okolic gminy Szprotawa, uczęszczających do Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Chrobrego w Szprotawie. Połączyliśmy nasze siły, by wziąć udział w konkursie „Postaw na Słońce”.

Skład grupy:

Pani Adriana Żak:

Nazywam się Adriana Żak jestem nauczycielem fizyki i matematyki. Od wielu lat angażuję dzieci i młodzież w projekty ekologiczne. Moi uczniowie są kreatywni, zaangażowani i ciekawi świata . Dlatego stworzyliśmy grupę Prope Solem.

Małgorzata Grzelak:

Jestem Gosia. Mam 15 lat. Uczęszczam na profil mat-fiz. Co roku z przyjaciółmi biorę udział w lokalnym akcjach ekologicznych. W wolnych chwilach lubię jeździć na rolkach w jakieś odludne miejsca oraz czytać książki.

Katarzyna Zielonka:

Jestem Kasia i mam 15 lat. Profil jaki wybrałam to biologiczno-chemiczny. Interesuję się biologią i chemią. Zgłosiłam się do konkursu, ponieważ mam także wiedzę z zakresu fotowoltaiki. Na swoim dachu mam obecnie 12 paneli.

Marysia Bednarek:

Nazywam się Marysia. Mam 15 lat. Interesuję się muzyką, grami komputerowymi oraz problemami współczesnego świata. Co roku razem z przyjaciółkami biorę udział w lokalnych akcjach ekologicznych.

Oliwia Matuszak:

Nazywam się Oliwia Matuszak. Mam 15 lat. Odkąd pamiętam, zawsze lubiłam się uczyć biologii, trochę mniej chemii. W przyszłości planuję zostać dietetykiem, chociaż nie wiadomo co życie pokaże. Zapewne plany mi się wielokrotnie zmienią.

Michał Pawęska:

Mam na imię Michał. Uczęszczam na fakultet matematyczno-fizyczny. Uczęszczam także do szkoły muzycznej pierwszego stopnia. Lubię jeździć na rowerze oraz grać na fortepianie, a także oglądać materiały popularnonaukowe.

Dawid Laudacki:

Nazywam się Dawid. Mam 16 lat i obecnie jestem uczniem na profilu mat-fiz. Chętnie uprawiam sport. Interesuje się informatyką, rolnictwem oraz odnawialnymi źródłami energii.

Maciej Wróblewski:

Nazywam się Maciej Wróblewski. Mam 15 lat. Uczęszczam na profil mat-fiz. Interesuję się polityką. Jestem odpowiedzialny za tworzenie raportów.