Anna (opiekun grupy) – chętnie przekazuje wiedzę uczniom, motywując ich do działania. Komunikatywna – potrafi dotrzeć do każdego ucznia. Cierpliwa i wytrwała, dąży do dobrej organizacji pracy grupy. 

Adam interesuje się astronomią oraz medycyną wojskową. Dobrze dogaduje się w zespole. Jest komunikatywny, otwarty na nowe doświadczenia i zmotywowany do działania. Zawsze dąży do celu i nie traci go z oczu. Bezinteresowny, kreatywny, pewny siebie i zdecydowany. Lubi pracować z innymi. 

Oliwia – III kierownik, jest sumienna, stara się wywiązywać z obowiązków i organizować pracę grupy. Jest rozsądna i z rozwagą wykonuje zadania. Samodzielna i błyskotliwa, jej asertywność pozwala na nawiązanie przyjaznych relacji z innymi. Oliwia otwarcie wyraża swoją opinie a jej ciekawość pozwala na zainteresowanie różnymi zadaniami. Można na niej polegać, bo zawsze pomoże innym w rozwiązaniu problemów. 

Julia – kierownik zespołu, jest osobą, która dąży do celu za wszelką cenę. Chętnie pomaga innym. Jest zaangażowana, pracowita i sumienna. Zorganizowana, systematyczna i pomysłowa.  Nie poddaje się, co sprawia, że jest coraz lepsza w tym co robi. Lubi pracę w grupie i ma zdolności organizatorskie. 

Natalia jest bardzo samodzielna, ale dobrze odnajduje się też w pracy grupowej. Jej kreatywność wnosi nowe pomysły, a dociekliwość sprawia, że zadania są dopracowane w szczegółach. Odpowiedzialna, optymistyczna i pogodna. Dobrze się z nią pracuje. 

Helena – II kierownik zespołu, zna się dobrze na grafice komputerowej i rysunku. Jest ambitna i dokładna. Dogaduje się z wszystkimi. Jest pewna siebie i nie boi się wyzwań. Potrafi powiedzieć “nie” gdy coś jej się nie podoba i z czym się nie zgadza. Lubi muzykę. 

 Jan jest bardzo dobry w sporcie, kocha koszykówkę. Jest wesoły, energiczny, pewny siebie oraz towarzyski. Jego otwartość sprzyja sprawnej i przyjemnej pracy. Jego pogoda ducha umila pracę w zespole. Jest sprytny i stanowczy. 

Mateusz jest pomysłowy i pracowity. Potrafi dawać oryginalne pomysły i ciekawi go temat energii słonecznej. Sumiennie wykonuje zadania i dąży do określonego celu. Wolny czas lubi spędzać wśród znajomych. Jest również przezorny i usystematyzowany. Zna się na tworzeniu stron www.