Dzień dobry, jesteśmy uczniami klasy 1 Technikum o specjalizacji Ochrona Środowiska.  Nasz zespół  Ochroniarzy z Morcinka reprezentują:

Nadia Moląg – interesuje się ekologią, w wolnym czasie lubi tańczyć i spędzać czas z przyjaciółmi. To Ona dba, by na naszym zespole wszystko było wykonane na czas, sprawdza prace i współtworzy raporty.

Paulina Tyka – ze względu na zainteresowania ochroną środowiska chciała pojawić się w zespole. Jako plastyk zadba o artystyczną część naszej pracy. Lubi pogłębiać wiedzę z zakresu medycyny, rysuje, gra na gitarze oraz uwielbia czytać książki, bo one pozwalają jej się odciąć od codzienności.

Patryk Szatkowski – w zespole dba o wyszukiwanie najlepszych materiałów. Interesuje się unihokejem, lubi spędzać czas na świeżym powietrzu. Ma nadzieje, że udział w konkursie wiele go nauczy.

Marta Chmiel – specjalizuje się w poszukiwaniu rzetelnych informacji i dzieleniu się materiałami z grupą. Współtworzy raporty. Interesuje się biologią i środowiskiem oraz kulturami innych krajów.

Joanna Doniec – także szuka informacji i pisze referaty. Lubi sztukę, grać we wszelkiego rodzaju gry, zajmować się roślinkami oraz oglądać filmy i seriale. 

Aleksandra Grabowska – szuka informacji oraz tworzy referaty. Lubi czytać książki, słuchać muzyki oraz spędzać czas wśród przyrody.

Sergiusz Jańczak – maskotka zespołu. Wciąż poszukuje swojej roli. 

Naszym opiekunem jest nasza wychowawczyni Aleksandra Smuda. W naszej szkole uczy chemii i przedmiotów zawodowych. Lubi kwiaty, wycieczki rowerowe i eksperymenty w laboratorium.