Nazywam się Ania Bebek i jestem przewodniczącą naszej grupy.
Bardzo lubię pracę zespołową, zadania kreatywne i działanie na korzyść środowiska, więc chętnie zgłosiłam się do tego projektu.

Jestem Ewelina Słowińska.
Moją pasją jest jazda konna, ale interesuję się także przyrodą, muzyką i zwierzętami. Jestem wiceprzewodniczącą projektu oraz zajmuję się wyszukiwaniem informacji.

Nazywam się̨ Asia Worek.
Myślę̨, że ten konkurs jest ciekawy i poszerzy moją wiedzę. W wolnym czasie lubię kształcić się w kierunku minerałów i kryształów. Zajmuję się wyszukiwaniem informacji.

Nazywam się Julia Sladeczek.
Zgłosiłam się do projektu, ponieważ uważam, że ochrona środowiska jest niezwykle ważna. Bardzo lubię także pracę zespołową. Zajmuję się wyszukiwaniem informacji.

Nazywam się Justyna Sajdok.
Postanowiłam dołączyć do projektu, gdyż uważam, że troska o naszą planetę jest bardzo ważna i potrzebna. Zajmuję się pisaniem raportów z informacji od moich koleżanek.

Nazywam się Justyna Soboszek.
Zgłosiłam się do projektu, ponieważ bardzo lubię angażować się w tego typu konkursy i zdobywać nowe doświadczenia. Zajmuję się wyszukiwaniem informacji.

Nazywam się̨ Kasia Wójcik.
Interesuję się podróżowaniem, a w wolnym czasie lubię uprawiać sporty oraz rozwijać umiejętności w makijażu. Zajmuję się wyszukiwaniem informacji.

Jestem Klaudia Wiśniewska.
Od dłuższego czasu interesuję się coraz bardziej tym, co mogę zrobić, aby chronić Ziemię. Zajmuję się pisaniem raportów z informacji moich od koleżanek.

Nazywam się Olivia Wnuk.
Zgłosiłam się do projektu, ponieważ bardzo lubię nabywać wiedzę i nowe doświadczenia. Myślę, że temat konkursu jest bardzo interesujący. Zajmuję się wyszukiwaniem informacji.

Nazywam się Wiktoria Glajc.
Bardzo lubię brać udział w tego typu projektach, a wiedza, jaką z tego konkursu wyniosę, zdecydowanie przyda mi się w przyszłości. Zajmuję się wyszukiwaniem informacji.

dr Maciej Bogunia – biolog, ekolog, pasjonat, nauczyciel, pedagog z wieloletnim stażem i opiekun projektu.