Członkowie zespołu: 

mgr Elżbieta Czech 

Nauczycielka przedmiotów przyrodniczych. Z wykształcenia i zamiłowania biolog. W zespole opiekun oraz rzetelne źródło informacji na temat oddziaływania człowieka na środowisko.  

 

Mikołaj Data  

Z zamiłowania programista PythonaDostrzega możliwe rozwiązania problemu zanieczyszczenia środowiska. Jego funkcja to koordynowanie działań zespołu i występowanie publiczne. 

 

Przemysław Lib  

Po szkole zajmuje się projektowaniem i drukiem 3D – tworzenie przydatnych gadżetów to jego pasja. Jego funkcja to projektowanie grafik i doradztwo dotyczące technologii odnawialnych. 

 

Filip Różak 

Z zamiłowania elektronik. Fascynują go tanie i wydajne technologie transformacji energii. Jego funkcja w zespole to pisanie raportów oraz doradztwo w dziedzinie systemów PV. 

 

Aleksandra Świgoń  

Jej zainteresowania skupiają się głównie na naukach ścisłych, informatyce i nowych technologiach. Jej główna funkcja w zespole to sprawdzanie i składanie raportów.  

 

Adrian Depa  

Interesuje się piłką nożnąa oprócz tego przyrodą. Jego zadaniem będzie wyszukiwanie przydatnych informacji i pisanie raportów.

 

Paweł Kulig  

Trenuje piłkę nożną, poza tym lubi informatykę oraz języki. Posiada wiedzę na temat instalacji PV. Będzie brał udział w obliczeniach związanych z zadaniami. 

 

Aleksy Malawski  

Z zamiłowania zajmuje się grafiką i animacją. Jego funkcja w zespole to pisanie części raportów oraz projektowanie grafiki.