Zespół „Sun Rangers reprezentujący Technikum im. gen Józefa Hallera w Owidzu  klasy IIa TE, w skład zespołu wchodzą : 

Szymon Dudek kapitan zespołu zainteresowania nowoczesna technologia elektroniczna, oraz technika motoryzacyjna Lubi zwierzęta. 

Igor Narloch grafik  w zespole wykorzystuje swoje umiejętności graficzne  oraz obsługę programów komputerowych . Interesuje się sportem oraz fotografią . 

Artur Wambier  scenograf  umiejętność obsługi komputera oraz układania treści i fotografii w logiczną całość wykorzystana jest w zespole w roli scenografa . Preferuje turystykę rowerową .   

Mateusz Laskiewicz reporter zarówno w szkole jak i w zespole aktywuje swoje możliwości reporterskie interesuje się technikami programowania i sportem. 

Kacper Hoffman zastępca kapitana aktywnie działający wolontariusz oraz uczestnik wielu szkolnych konkursów fotograficznych , interesuje się historią, religią, robotyką oraz  nowoczesną technologią  lubi koty.  

Bartek Pepliński scenograf  szybka obsługa programów komputerowych , znajomość stosowanych grafik w grach komputerowych jest umiejętnością , która przydaje się w zespole . Lubi sporty rowerowe . 

 Kacper Łosiński redaktor umiejętność pisania wypracowań , znajomość systemu Office wykorzystana została w tworzenie materiałów do konkursu , zainteresowania turystyka książki Science fiction 

Patryk Baran redaktor dobra i szybka obsługa systemów komputerowych pomaga w realizacji zadań zespołu  . Zainteresowania piłka nożna i dobra muzyka .  

Sylwester Wierzba reporter  umiejętność zdecydowanych wypowiedzi , marketing  znalazły również zastosowanie w zespole . wiele czasu poświęca  grze na gitarze elektrycznej i szachom. 

Oliwer Lubiński grafik uwielbia gry komputerowe ale i też posiada wiedzę na temat budowy i działania komputerów i systemów komputerowych . Interesuje się motorami i fotografią. 

Andraszewicz Krzysztof opiekun grupy  – nauczyciel przedmiotów zawodowych , zainteresowania : 

Elektronika ,nowoczesne technologie , mechanika samochodowa.