OPIS ZESPOŁU UCZESTNIKÓW KONKURSU POSTAW NA SŁOŃCE

  • Nazywam się Aleksandra Kmiotek, mam 13 lat i chodzę do 7 klasy SP. Interesuję się projektowaniem wnętrz. Uwielbiam tworzyć projekty domków np. dla lalek. W wolnych chwilach lubię oglądać filmy.
  • Nazywam się Gabriela Trzaskoś, mam 13 lat i chodzę do 7 klasy SP. Interesuję się zwierzętami. W wolnym czasie lubię oglądać filmy i seriale. Lubię też podróżować i zwiedzać ciekawe miejsca.
  • Nazywam się Wiktor Trzaskoś, mam 13 lat . Uczęszczam do Szkoły Podstawowej w Wójtowej. Bardzo lubię podróżować. Często spaceruję i podziwiam piękno przyrody. W wolnym czasie chętnie rysuję i maluję.
  • Iwona Rachwał, jestem nauczycielem chemii, biologii i fizyki. Interesuję się ekologią i ochroną środowiska. Propaguję wiele akcji i projektów o tematyce ekologicznej i przyrodniczej wśród młodzieży.

W naszym zespole każdy ma podzielone prace, nikt nie robi więcej od innych, kiedy jeden czegoś nie rozumie lub nie potrafi zrobić to mu pomagamy wszyscy. Pani również nam pomaga i tłumaczy jeśli czegoś nie rozumiemy oraz daje ważne wskazówki.