Bartosz Barszcz Umiem grać na instrumentach muzycznych, interesuję się sportem i historią. Chętnie występuję publicznie więc na pewno przydam się w zespole. Biorę udział w tym konkursie, ponieważ uważam, że można bardziej wykorzystać energię słoneczną.
Emilia Zięba Interesuje się światem wokół mnie oraz światem, który mogę stworzyć. Zaczynam przygodę z grafiką. Plakaty, ulotki – to mój konik. Uczestniczę w tym konkursie po to, aby zdobyć więcej wiedzy na temat OZE.
Julia Woźniak Uwielbiam grać w piłkę nożną oraz otaczać się w gronie przyjaciół. Mam dużo zapału do pracy więc przydam się w zespole. Równocześnie chcę przekazać innym, jak ważne są OZE.
Kacper Zatyka Interesuje się sportem, gotowaniem i fotografią. Moje pasje przydadzą się w przygotowaniu ulotek i plakatów. Jestem w tej grupie również po to, aby coś osiągnąć.
Jakub Śpiewak Lubię wszystko co urocze, nie mam stałych zainteresowań więc pomogę we wszystkim. Uważam, że my młodzi możemy dużo zdziałać dla naszej planety.
Mateusz Guz Moją cechą charakteru jest wytrwałość. Szybko zdobywam nową wiedzę i chcę się nią podzielić. Jestem w projekcie, aby zadbać o lepsze jutro.
Mateusz Szymanek Fizyka, matematyka i geografia są to przedmioty, z których osiągam największe sukcesy naukowe. Do moich zainteresowań należą nowoczesne metody oszczędzania i pozyskiwania energii. Myślę, że moim zadaniem będzie pisanie raportów oraz wystąpień publicznych.
Natalia Kępa Jestem osobą komunikatywną. To pomoże mi zbierać materiały do raportów. Chcę wziąć udział w konkursie, ponieważ interesuje mnie jego temat.
Bartłomiej Szwargoliński Lubię sport, grę w piłkę nożną a od 7 lat chodzę na karate. Jestem pełen zapału do pracy więc przydam się w zespole. Biorę udział w konkursie aby sprawdzić i poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności.
Sebastian Dzido Jestem osobą Pogodną i chcę pokazać jakie zalety wiążą się z ekologią i z jej zastosowaniem.
Anna Goździcka Nauczycielka wosu i techniki. Pasjonatka zarażająca uczniów chęcią nauki. Będę wspierać moich uczniów w dążeniu do celu.