EKOMÓZGI

Iwona Rachwał Jestem nauczycielem chemii, biologii i fizyki. Na wszystkich przedmiotach które uczę, staram się zwracać uwagę uczniów na ich wpływ na środowisko naturalne. Propaguję wiele akcji i projektów mających na celu podniesienie świadomości ekologicznej wśród mieszkańców miejscowości.

Weronika Nabożna – Jestem kierownikiem zespołu. Bardzo ciekawi mnie astronomia, przyroda i wpływ zmian klimatycznych na Ziemię. W przyszłości chciałabym pracować w NASA, a moim marzeniem jest praca międzynarodowej stacji kosmicznej. W wolnym czasie lubię biegać z moim psem.

Małgorzata Jurusik-Edling – Interesuje się muzyką oraz gram na gitarze. Ciekawi mnie chemia oraz przyroda. W wolnym czasie lubię czytać książki i słuchać muzykę. W przyszłość chciałabym zostać prawnikiem.

Anna Sinda W wolnym czasie lubię grać w piłkę ręczną i spotykać się z przyjaciółmi. Moje ulubione przedmioty to informatyka, matematyka i fizyka. W przyszłości chciałabym zostać nauczycielką matematyki w szkole podstawowej.

Weronika Bubniak – Moimi ulubionymi przedmiotami są biologia i geografia. W wolnym czasie lubię oglądać filmy i spotykać się z przyjaciółmi. Moim marzeniem jest zwiedzić cały świat, ale nie mam dokładnych planów.

Julia Romaniak – Bardzo interesuje się muzyką, a w wolnym czasie lubię grać na gitarze. Moimi ulubionymi przedmiotami są geografia i informatyka. Na przyszłość nie mam żadnych planów. Moim marzeniem jest pojechać na wakacje na ciepłą wyspę.

 Wiktoria Jurusik – Zdecydowałam się na udział w konkursie ponieważ chciałabym poszerzyć swoją wiedzę w tym temacie. Moim ulubionym przedmiotem w szkole jest wf, a w wolnym czasie lubię chodzić na spacery z psem. W przyszłości chciałabym zostać architektem, a moim marzeniem jest posiadanie drugiego zwierzaka oraz podróżowanie po całym świecie.

Kamil Migacz – Moim ulubionym przedmiotem jest matematyka oraz chemia. W wolnym czasie lubię grać w piłkę nożną, ręczną i w siatkówkę. Po 8 klasie wybieram się do technikum ale nie wiem jeszcze jakiego.