ZESPÓŁ ŚwiatłoKrzak! 

Bednarz Antoni – szef zespołu. Interesuje się informatyką. Jest specjalistą od sprzętu nagłośnieniowego w szkole. Lubi dowodzić i dość dobrze mu to wychodzi. Wymyślił nazwę zespołu.  

Aniołek Maria – lubi historię, muzykę i rysunek. Interesuje się również fizyką. Wspiera zespół zarówno w obliczeniach jak i w promocji. Chętnie zaprojektuje ulotki na promocję. 

Fajt Filip – lubi grać na komputerze, jeździć na rowerze i interesuje się ASG. W projekcie ze względu na swoje zdolności wesprze zespół w obliczeniach. Nie zabraknie go również w części promocyjnej. 

Miedzińska Maria – lubi uczyć się języków obcych, a w szczególności angielskiego i hiszpańskiego. Często ogląda filmy i seriale lub wychodzi ze swoim psem na spacer. W projekcie świetnie sprawdzi się w pisaniu tekstów, obliczeniach i promocji. 

Morawska Katarzyna – interesuje się muzyką i tańcemChętnie poszerza swoja wiedzę. Lubi kontakt z ludźmi, potrafi ładnie pisać i rysować. Oprócz wsparcia w obliczeniach chętnie zajmie się promocją. 

Napurka Antoni –zna się na elektronice i informatyce. Razem z szefem zespołu zajmuje się przygotowaniem wszystkich uroczystości szkolnych od strony nagłośnieniowej. W wolnym czasie lubi jeździć na rowerze. 

Sałamacha Mikołaj –lubi elektryczne i mechaniczne urządzenia np. samochody. W wolnych chwilach jeździ na rowerze i czyta książki. Swoją pomoc oferuje zarówno w obliczeniach jak i elementach promocji.  

Wiernicki Jakub –lubi majsterkować i programować roboty oraz bardzo lubi jeździć na nartach i na gokartach. Interesuje się budową komputerów i samochodami. W zespole wesprze cześć obliczeniową i graficzną. 

Zbereściński Jakub –interesuje się elektryką, elektrotechniką oraz budową urządzeń elektrycznych i elektronicznych. Zespół będzie wspierał w każdym aspekcie.  

Żebrowski Piotr –  lubi matematykę, fizykę, chemię i dobrze wykonuje skomplikowane obliczenia. W projekcie będzie cennym wkładem wiedzy, którą zdobywa hobbistycznie. Ma dobry i bezpośredni kontakt z ludźmi. Lubi występować publicznie. 

Patrycja Pysz – opiekun zespołu. Jest nauczycielem matematyki, techniki i informatyki. Może pomóc uczniom zarówno od strony obliczeniowej jak i techniczno-informatycznej.