Julia Pęciak – ambitna i utalentowana. Przewodnicząca SK i wiceprzewodnicząca SU. Inicjator wielu działań, w tym ekologicznych. Utalentowana literacko. Nie boi się wystąpień publicznych.

Oliwia Kaczmarek – rozważna, inteligentna i skromna. Utalentowana plastycznie. Ma zmysł artystyczny. Uczestniczy w wielu działaniach szkolnych i lokalnych. Lubi pomagać innym.

Natalia Łącka – ambitna i pracowita. Zawsze dąży do celu. Uzdolniona informatycznie. Wykonuje prezentacje w różnych programach graficznych. Interesuje się ekologią. Uwielbia zwierzęta.

Zuzanna Pawłowska – pewna siebie i pracowita. Uzdolniona polonistycznie. Lubi wystąpienia publiczne. Szybko nawiązuje kontakty. Lubi przewodniczyć grupie.

Kamila Głaszcz – sympatyczna i uczynna. Wywiązuje się z podjętych działań. Świetny grafik i plastyk. Uwielbia czytać książki. Lubi nowinki technologiczne. Hobbistycznie uprawia sport.

Klaudia Kupka – ambitna i skromna. Pracowita i pedantka dbająca o najdrobniejszy szczegół. Lubi pracować w grupie, ale dobrze odnajduje się także w zadaniach indywidualnych. Aktywna w akcjach społecznych. W wolnych chwilach zajmuje się ekologią.

Igor Świątek – dobry informatyk i grafik. Uwielbia prace z programami graficznymi. Lubi tworzyć własne projekty. W wolnych chwilach uprawia sport. Dobrze czuje się w ścisłych przedmiotach i matematyce.

Karolina Łącka – opiekun projektu. Nauczyciel matematyki. Bardzo lubi prace z uczniami. Realizuje w szkole wiele projektów i programów. Angażuje uczniów we wszelkie działania. Ma dobry kontakt z uczniami. Lubi w pracy wykorzystywać nowoczesne technologie informatyczne.