Mam na imię Julia Szlązek, chodzę do szkoły 369, do klasy 7 dwujęzycznej. Jestem dobra w publicznych wystąpieniach i planowaniem pracy. Moimi ulubionymi przedmiotami są chemia i język angielski.

Nazywam się Aleksander Zaniewski. Chodzę do klasy siódmej dwujęzycznej. Moje ulubione przedmioty szkolne to chemia i historia. Moje zainteresowania to komputer i granie w piłkę ręczną.

Nazywam się Barbara Sidoryk, chodzę do siódmej klasy. Interesuję się działaniami, które uratowałyby zagrożone gatunki zwierząt. Sama mam w domu szynszylę, która na wolności jest zagrożona wyginięciem.

Nazywam się Hanna Krysińska. Chodzę do siódmej klasy dwujęzycznej. Moje ulubione przedmioty to chemia i biologia. Interesuje się lekkoatletyką i grafiką komputerową.

Mam na imię Pola Stołowska, chodzę do 7 klasy. Regularnie trenuje kickboxing i mam już swoje większe i mniejsze osiągnięcia. Wakacje i ferie zimowe spędzam na obozach sportowych. W wolnych chwilach rysuję.

Małgorzata Tatarewicz – jestem nauczycielem biologii i geografii. Moje zainteresowania to ekologia i sozologia.
Nazywam się Gabriela Rosa. Uczęszczam do klasy 7 dwujęzycznej. Moimi ulubionymi przedmiotami są: język angielski, język polski oraz historia. Moją mocną stroną są wystąpienia publiczne oraz lekkie pióro.

Nazywam się Maja Thinlay. Jestem uczennicą klasy 7 dwujęzycznej. Moją pasją jest nauka języków obcych, rysowanie i muzyka. Do moich mocnych stron należy planowanie oraz pisanie.

Nazywam się Krzysztof Kościk. Uczęszczam do klasy siódmej i mam 12 lat. Moje ulubione przedmioty to: wychowanie fizyczne i fizyka. Interesuję się pływaniem i jeżdżeniem na rowerze.
Nazywam się Natalia Kuklewicz. Chodzę do klasy siódmej dwujęzycznej. Moje ulubione przedmioty to biologia, chemia i plastyka. Interesuję się rysowaniem i książkami o tematyce kryminalnej.
Dzień dobry mam na imię Marysia. Chodzę do siódmej klasy dwujęzycznej. Interesuje się śpiewem oraz aktorstwem. Moją mocną stroną jest organizacja na przykład pikników.