1. Nasz zespół liczy 7 członków – uczniów klas ósmych, szkoły podstawowej nr 27 w Kielcach.  Opiekunem jest nauczyciel fizyki – pani  Małgorzata Drdzeń❤️. Na początku przedstawimy  członków grupy i sekcje, w których będziemy pracować:

– lider (Juliusz Klaudel);

– wicelider (Kacper Obłąk);

-pozyskiwanie i porządkowanie informacji (wszyscy członkowie zespołu);

– sekcja reprezentacyjna (Filip Rysiński, Kacper Obłąk, Juliusz Klaudel);

-sekcja matematyczno- informatyczna  (Juliusz Klaudel, Kacper Obłąk, Piotr Gierada);

– sekcja  plastyczno-informatyczna (Oliwia Kołodziejska, Katerya Pavlenko, Martyna Baranowska).

 

A teraz przedstawimy profile członków naszej grupy:

  1. Mam na imię Katerya Pavlenko. Jestem uczenicą klasy 8b. Interesuje się naukami ścisłymi jak fizyka i chemia. Jestem uzdolniona manualnie.
  2. Nazywam się Oliwia Kołodziejska. Jestem uczennicą 8b. Lubię poznawać ciekawostki ze świata, oglądać „Galileo” i programy przyrodnicze. Słucham muzyki, składam Lego i zestawy z mini robotami. Najbardziej lubię tworzyć grafikę komputerową. Jestem uzdolniona plastycznie i informatycznie.
  3. Nazywam się Klaudel Juliusz. Jestem uczniem klasy 8a. Interesuję się w szczególności matematyką, fizyką, biologią. Jestem laureatem konkursu przedmiotowego z fizyki oraz finalistą z biologii i polskiego. Lubię czytać książki fantastyczno- naukowe.
  4. Nazywam się Kacper Obłąk. Jestem uczniem klasy 8d. Interesuje się informatyką (głównie tworzeniem stron i aplikacji internetowych), matematyką i fizyką. W zespole będę zajmować się pisaniem referatów. W wolnym czasie lubię spacerować na świeżym powietrzu. Mam uzdolnienia informatyczne i matematyczne.
  5. Nazywam się Martyna Baranowska. Jestem uczennicą klasy 8b. Interesuje się ciekawostkami przyrodniczymi i fizycznymi, oraz lubię słuchać muzyki i oglądać filmy psychologiczne.
  6. Nazywam się Filip Rysiński. Jestem uczniem klasy 8d. Interesuje się historią i nowinkami technicznymi. Jestem wszechstronnie uzdolniony.
  7. Nazywam się Piotr Gierada. Jestem uczniem klasy 8d. Jestem uzdolniony z przedmiotów ścisłych.