Nazywam się Joanna Radomyska, jestem nauczycielem edukacji wczesnoszkolnej i geografii. Uwielbiam uczyć dzieci i młodzież, mam z nimi bardzo dobry kontakt. Mam nadzieje, że wspólna praca  przy projekcie będzie owocna. Jestem opiekunem zespołu. 
            Nazywam się Julka KrzyckaInteresuję się literaturą. Samo sformułowanie brzmi bardzo poważnie, przynajmniej w moim mniemaniu. W wolnym czasie czytam książki i piszę własne opowiadania, dlatego w projekcie będę opisywać podane zagadnienia. 
           Cześć, nazywam się Zuzia Dobrzańska i jestem uczennicą 7 klasy szkoły podstawowej. Interesuję się sportem, nauką i podróżowaniem. W projekcie chcę wyszukiwać informacje i przedstawiać je w ciekawy sposób. 
           Nazywam się Weronika Rzewuska. Jako, że interesuję się tworzeniem opowiadań, podczas projektu zamierzam zajmować się zapisywaniem zebranych informacji. 
           Nazywam się Ania Popek, mam 13 lat. Lubię jeździć na rolkach i czytać książki. W projekcie mogłabym pełnić funkcję projektantki. Lubię szukać ciekawych informacji i tworzyć prezentacje. 
            Nazywam się Aleksandra Łabędzka, zgłosiłam się do tego projektu ponieważ myślę, że jest on bardzo ciekawy. Łatwo przychodzi mi współpraca z innymi, nie wywołuję niepotrzebnych problemów ani nie narzucam innym swojego zdania. Chcę aktywnie brać udział we wspólnej pracy oraz wykonywać różne prace. Rysuję od dziecka i lubię robótki ręczne, interesuję się też fotografią i filmami. 
            Nazywam się Wiktor Rejmentowski, mam 13 lat i chodzę do  SP nr 172 im. POW. Uwielbiam muzykę, uczę się grać na pianinie i gitarze. Nauka przychodzi mi z łatwością. Interesuję się też astrologią i biologią. Jestem raczej umysłem ścisłym.