Oto opis naszej grupy:
Zofia Wrzosek: lubi się uczyć, śpiewać i tańczyć. Postanowiła wziąć udział w konkursie, ponieważ interesuje się geografią. W naszym zespole będzie ona kontrolowała czas pracy.
Bartosz Kurowski: ma 13 lat, uczęszcza do klasy 7c. Lubi grać w gry i jeździć na BMX. W naszym zespole będzie on motywatorem.
Julia Fortuna: ma 14 lat, lubi dobrze zjeść i spać;) Także uczęszcza d klasy 7c. W naszym zespole będzie ona pomocnikiem przewodniczącego.
Sara Abichou: ma 13 lat, lubi gotować, prace manualne oraz zwierzęta. W naszym zespole będzie ona przewodniczącym.
Ada Bączar: to uczennica klasy 7a szkoły 171 im. Stanisława Staszica w Warszawie. Jest piątkową uczennica i przewodnicząca jej klasy. Jest zorganizowana, angażuje się aktywnie w życie klasy. Dobrze sprawdzi się w roli plastyczki

Joanna Dębek-Jest to trzynastoletnia dziewczyna mieszkająca w Warszawie. Lubi czytać książki i wypoczywać na dworze. W grupie pełniłaby funkcję osoby zbierającej informację.

Pani Kasia Piotrowska-Bluz – nasza niezawodna pani od geografii 🙂 w zespole jest ona ,,kontrolerką” pracy, oraz będzie dawała nam znać o pojawiających się, drobnych błędzikach 😉