1. Pani Beata w naszej drużynie ekologicznie choć z prądem płynie. Dzwonimy do niej o każdej porze i jeśli umie zawsze pomoże. Choć już nie młodą energią darzy (a czasem może nawet poparzyć). Słoneczny uśmiech, we włosach wiatr. Pomaga nam zdobywać świat.
  2. Otylia Tkacz w naszym zespole pełni funkcję prezenterki. Poprawna dykcja, bogate słownictwo, wyraźna mowa i umiejętność opanowania tremy to są jej geny! Otylia jest skromna niesłychanie, ma o sobie świetna zdanie. Radosny zawsze uśmiech, oczy lśniące niczym gwiazdy lecz nie lubi szybkiej jazdy. Wciąż tłumaczy, wciąż powtarza: „Jaki piękny byłby świat z ekologią za pan brat”.
  3. Nazywam się Monika Bodych. Mam 13 lat, w naszej grupie będę zajmowała się pisaniem. Praca w grupie i gry zespołowe sprawiają mi dużą przyjemność. Poza zajęciami szkolnymi interesuję się muzyką i sportem – w wolnym czasie lubię grać na pianinie, śpiewać i pływać.
  4. Nazywam się Zuzanna Szymańczak. Mam 12 lat i w naszym zespole pełnię rolę artysty. Jestem młodą pełną uśmiechu dziewczyną z wieloma zainteresowaniami. Uczęszczam do szkoły muzycznej i gram na wielu instrumentach.
  5. Nazywam się Kornelia Sadowska mam 13 lat w naszym zespole odpowiadam za kreatywność. W wolnym czasie czytam różne książki lub gram na gitarze ale większość czasu spędzam na słuchaniu muzyki.