Witamy serdecznie. Nazwa naszego zespołu to „Słoneczniki”. W skład naszej grupy wchodzą następujące osoby:

– specjaliści od spraw komputerowych: Magdalena Leja, Tobiasz Kołcz

– specjaliści od ekologii: Zuzanna Sadło

– specjalista od ortografii: Magdalena Jagusztyn

– specjalista od spraw estetyczno – plastycznych: Julia Pindara

-kapitan zespołu: Patrycja Szozda

-opiekun zespołu: Katarzyna Kołcz

Oto krótka charakterystyka naszej ekipy:

Magdalena Jagusztyn – moim pseudonimem jest promyk. Moją mocną stroną jest ortografia, zatem podczas tworzenia raportów w tym będę wspierać swoich współtowarzyszy.

Tobiasz Kołcz – mój pseudonim to fotonik. Moją mocną stroną jest matematyka i informatyka. Razem z  koleżanką Madzią będziemy zajmować się scalaniem i wysyłaniem raportów do opiekuna. Po za tym jestem osobą kreatywną  i szybko nawiązuje kontakty.

Magdalena Leja – moim pseudonimem jest światełko. Bardzo lubię malować rozwiązywać zadania z matematyki oraz fizyki oraz informatyki. W zespole będę realizować zadania związane z tymi przedmiotami.

Patrycja Szozda –pseudonimem moim jest świetlik. Do moich mocnych stron należy: stabilna organizacja w pracy, dyspozycyjność i punktualność lub umiejętność współpracy i bezkonfliktowość. W związku z czym w zespole pełnię funkcję kapitana i będę czuwać nad sprawnym przebiegiem projektu „Postaw na słońce”.

Julia Pindara – mój pseudonim to błyskawica. Interesuję się architekturą, zatem moim mocnym punktem są zdolności plastyczne i wyobraźnia przestrzenna. Ponadto jestem osobą bezkonfliktową, lubiącą pracować w zespole i angażującą się całym sercem w to co robię.

Zuzanna Sadło pseudonimem jest słoneczko. Interesuję się ekologią i bardzo bliski i ważny jest dla mnie los naszej planety, dlatego będę wspierać mój zespół wiedzą jaką posiadam podczas tworzenia referatów.

Katarzyna Kołcz – moim pseudonimem jest energia. Uczę fizyki i przyrody. Po za tym jestem opiekunem grupy „Słoneczniki” i będę ich wspierać w realizacji projektu „Postaw na Słońce”.