Uczestnicy projektu „ Postaw na słońce „ ze Szkoły Podstawowej im. K. K. Baczyńskiego w Piławie Górnej 

Grupa „ Słoneczny patrol „

Marlena Baranowska – opiekun grupy

Jestem nauczycielem wych. fizycznego. Bardzo lubię swoją pracę , w której w szczególności cenię sobie kontakt z młodzieżą. Cieszę się, że mogę mieć wpływ na kształtowanie młodego pokolenia.

Natalia Łuczak- lider

Mam na imię Natalia. Mam 14 lat. Interesuję się sportem i ekologią. Jestem osobą komunikatywną, otwartą i bezpośrednią w stosunku do kolegów i koleżanek. Świetnie sobie radzę w pracy w grupie. 

 

Antonii Linard – członek

Jestem Antek Linard , uczęszczam do klasy 8B . Interesuję się socjologią, wiedzą o społeczeństwie, ekologią.

Katarzyna Chlipała- członek 

Jestem osobą zorganizowaną, umiejącą planować zadania. Chętnie biorę udział w projektach i konkursach o tematyce przyrodniczej, ekologicznej, matematycznej. W projekcie będę redagować referaty.

Mikołaj Bagiński- członek

Nazywam się Mikołaj Bagiński, chodzę do klasy 8B. Interesuje się ekologią, głównie oszczędzaniem energii. Skupię na wykonywaniu prac pisemnych i zdobywaniu informacji.

Malwina Jechna- członek 

Jestem osobą bardzo komunikatywną, bardzo szybko nawiązuję kontakty z ludźmi, umiem przewodzić grupie, jestem kreatywna i otwarta na pomysły innych. Interesuję się zdrowym żywieniem i ekologią. 

Jacek Łuczak- członek

Mam na imię Jacek mam 15 lat i jestem uczniem szkoły podstawowej. Jestem osobą komunikatywną. Potrafię utrzymać dobre relacje i motywować innych do działania. Interesuję Się sportem i pożarnictwem.