Nasz zespół to „Słoneczne Eko-ludki”. Na co dzień jesteśmy uczniami klasy VII i VIII. Tworzymy zgrany zespół i możemy na sobie polegać.

 Opiekuje się nami pani Monika Drabik, która koordynuje pracę całego zespołu i pomaga rozwiązywać pojawiające się problemy. Każdy z nas posiada umiejętności, które wykorzystamy podczas realizacji projektu.

Marcin Matyjaszczyk i Dagmara Nierychlewska to nasi poszukiwacze informacji. Są zaradni, komunikatywni, dlatego ich zadaniem jest pozyskiwanie zasobów, niezbędnych do realizacji kolejnych zadań. Poza tym posiadają uzdolnienia polonistyczne, co na pewno wykorzystamy przy tworzeniu referatów.

Zuzanna Grygiel i Julka Wołnysz to nasze perfekcjonistki, które dbają o wszelkie detale. Pobudzają nasz zespół do działania, wspierają pozostałych członków zespołu, gdy nie wiedzą czym powinni się zająć.

Magda Sidor, Klaudia Szklarczyk i Nikola Słomka odpowiadają za realizację praktycznej części zadania. Są niezawodne i zorganizowane. Dziewczyny dbają też o dobrą atmosferę w zespole i wspierają innych w trudnych chwilach.

Dawid Kłoda i Sylwester Komoń posiadają uzdolnienia matematyczne i informatyczne. Wszelkie prace obliczeniowe i graficzne to ich zadanie. Chłopcy są opanowani i uparcie dążą do celu, potrafią też sprawnie wprowadza zmiany.

Chcemy, aby nasze działania przyczyniły się do zwiększenia świadomości ekologicznej wszystkich uczniów i okolicznych mieszkańców, a także uświadomiły, że każdy z nas ma wpływ na losy Ziemi, a podejmując właściwe i świadome decyzje możemy ją jeszcze uratować.