Danuta Łuszczek-opiekun zespołu.Wieloletni nauczyciel fizyki w różnych typach szkół.Pracowałam również w Interaktywnym Centrum Poszanowania Energii oraz w Centrum Informacyjno-Edukacyjnym z zakresu ekologii.Prywatnie-korzystałam z programów ”Czyste powietrze ” i ” Moja woda” realizowane przez WFOŚ i GW.

Nazywam się Magdalena Gnyl. Uczęszczam do 8 klasy szkoły podstawowej. Bardzo lubię śpiew, uczęszczam na dodatkowe zajęcia pozaszkolne. W wolnym czasie spotykam się z przyjaciółmi.

Nazywam się Karolina Tubicz. Bardzo lubię sport: jazdę na nartach, łyżwach czy rowerze. W wolnych chwilach rysuję.

Nazywam się Zosia Krupiarz i jestem liderem zespołu. Mam 14 lat i chodzę do klasy 8.W przyszłości chciałabym zostać lekarzem.Bardzo interesują mnie ścisłe przedmioty i to z nimi chciałabym wiązać swoją przyszłość.

Nazywam się Maya Paluch, uczęszczam do klasy 8. Mieszkam w Rudnicy. Lubię tańczyć, zwłaszcza taniec towarzyski oraz zajmować się gotowaniem i pieczeniem. Interesuję się również książkami oraz muzyką.

Nazywam się Oliwia Wijaszka i uczęszczam do ósmej klasy Szkoły Podstawowej z filią w Grodziszczu. Jestem członkiem szkolnego klubu ekologicznego i należę do zespołu w projekcie Postaw na Słońce. Jestem osobą ciekawą świata, chętnie nabywam nową wiedzę. Dobrze czuję się wśród przedmiotów ścisłych: fizyki, chemii, matematyki. Bardzo zależy mi na ekologii, a projekt Postaw na Słońce dąży w kierunku ekologicznych rozwiązań i poszukiwania ekologicznych, odnawialnych źródeł energii, szczególnie słonecznej.

Mam na imię Magdalena Kałużyńska. Mam 14 lat i chodzę do VII klasy. W wolnym czasie lubię rysować, malować oraz grać w piłkę nożną. W zespole pełnię rolę jego członka.

Nazywam się Hanna Tokarska. Mam 13 lat. Jeżdżę konno i rysuję, uwielbiam także czytać książki i komiksy, jak i słuchać muzyki. Nie mam jednak ulubionej piosenki. Jestem członkiem zespołu.