Witam Nazywam się Dorota Żelazna. Jestem nauczycielem biologii i chemii w szkole podstawowej Lubię pracę z dziećmi a w szczególności realizację niestandardowych zadań.
Nazywam się Krzysiek Pilniak. Aktualnie chodzę do VIII klasy. Posiadam uzdolnienia plastyczne i muzyczne. Od pewnego czasu interesuję się działaniem fotowoltaiki i przetwarzaniem energii słonecznej w energię elektryczną.
 Nazywam się Natalia Czajka i mam 15 lat. Jestem osobą towarzyską. W wolnym czasie lubię oglądać filmy i czytać książki. Od pewnego czasu interesuje mnie energia słoneczna oraz recykling.
 Nazywam się Wiktoria Płecha, mam 15 lat. Wolny czas lubię spędzać czas świeżym powietrzu. Chciałabym jednak aby to powietrze było pozbawione zanieczyszczeń i zdrowe, dlatego zainteresowałam się odnawialnymi źródłami energii.
Nazywam się Julia Biss mam 15 lat. Od pewnego czasu interesuje się energią słoneczną oraz recyklingiem. W wolnym czasie lubię czytać książki i oglądać filmy.
Hej jestem Kacper Stola, mam 15 lat. Interesuję się sportem oraz ekologią. W wolnym czasie lubię słuchać muzyki i wychodzić na spacery.
Jestem Zuzia Stola. Mam 15 lat. Jestem osobą ciekawą świata. Wolny czas  lubię spędzać czas na świeżym powietrzu a także oglądać filmy przyrodnicze.
Cześć jestem Martyna Tryka, mam 15 lat. Interesuje się̨ ekologią oraz modą ekologiczną. W wolnym czasie jeżdżę̨ na rolkach.
Nazywam się Marika Florek, chodzę do 8 klasy. Jednym z moich zainteresowań jest śpiew. Jednym z moich głównych zainteresowań jest harcerstwo. Również lubię zajmować się sprawami dotyczącymi naszego środowiska.
Nazywam się Weronika Florek, jestem w klasie ósmej. Harcerstwo nauczyło mnie dbania o środowisko i zwracania uwagi na właściwe z punktu widzenia ekologii zachowania dlatego zainteresował mnie program „Postaw na Słonce”
Witam. Jestem Kacper Pietrzyk. Moją pasją jest piłka nożna. Jestem zapalonym sportowcem i kibicem. Ostatnio do moich zainteresowań dołączyła fotowoltaika, ponieważ coraz częściej widuję panele w mojej miejscowości.