Nazywam się Ewelina Szczurek, jestem nauczycielką języka niemieckiego i geografii. Moją pasją są podróże i żeglarstwo. W wolnym czasie czytam literaturę niemieckojęzyczną.

Nazywam się Agata Grzyska, jestem uczennicą klasy 7. Lubię biegać na świeżym powietrzu, tańczę balet i kocham górskie wędrówki. Bardzo lubię chemię i naukę języków obcych.

Nazywam się Julia Rogóż, chodzę do 8 klasy. Wolny czas spędzam na słuchaniu muzyki oraz rozwijaniu swoich umiejętności plastycznych. Bardzo dobrze radzę sobie z przedmiotami ścisłymi.

Nazywam się Tomasz Więcek. Chodzę do 8 klasy. Interesuję się fizyką i geografią. Lubię grać na pianinie, podróżować i czytać książki. Zbieram kolekcjonerskie zestawy Lego. Interesuję się fotografią.

Nazywam się Paweł Pietruszka, chodzę do 7 klasy. Interesuję się terrarystyką, robię zdjęcia owadom. Czytam książki, kolekcjonuję stare gry z serii Resident Evil, często podróżuję.

Jestem Emilia Biszer i chodzę do klasy 7. Bardzo lubię czytać, szczególnie literaturę Jane Austen i Lucy Montgomery. Jestem dobra z języków, a moim ulubionym przedmiotem jest angielski.