Pan Ignacy Rejmak jest opiekunem naszej grupy. Posiadamy z nim fantastyczny kontakt, potrafi nas zmotywować do nauki oraz do innego rodzaju aktywności. Jest osobą, której możemy zaufać.

Martyna Słowy zajmuje się koordynowaniem grupy. Zawsze możemy liczyć na jej pomoc oraz wskazówki. Bezinteresownie wykonuje wiele rzeczy. Jej otwartość oraz pogodne nastawienie sprawia, że w naszym zespole panuje miła atmosfera. Ponadto, zajmuje się sprawami graficznymi.

Józef Minczykow jest inteligentną oraz oczytaną osobą. Interesuje się czytaniem o sprawach technicznych, elektrycznych i energetycznych, np. o pozyskiwaniu energii odnawialnej. Jednakże, drzemie w nim również dusza humanisty. Pisanie referatów nie jest dla  niego wyzwaniem. Ponadto, zawsze wyciąga pomocną dłoń.

Nasz kolega – Dominik Pobłocki – jest prawdziwą duszą towarzystwa, występowania publiczne sprawiają mu przyjemność. Z zaangażowaniem zdobywa informacje, niezbędne w realizacji zadań. Interesuje się rzeczami technicznymi. Ponadto, wyróżnia się logicznym sposobem myślenia.

Macieja Gaffke cechuje ekstrawertyczna osobowość. Jest to osoba, która bezinteresownie dba o dobro innych członków grupy. Nasz kolega jest humanistą, wyróżnia go kreatywność, a także zamiłowanie do sztuki i literatury. Jego hobby to pisanie wierszy.

W naszym zespole Dawid Budnik zajmuje się zbieraniem informacji, bardzo szybko znajduje materiały i przekazuje je dalej. Możemy liczyć na jego szybką reakcję w każdej sprawie. Pasjami kolegi są piłka nożna oraz nowinki technologiczne.

Sprawami reklamy w naszym zespole bez wątpienia powinien zajmować się Franciszek Bonisławski. Nieustannie szuka ciekawych newsów. Jego największą pasją jest filmografia, nawet nagrywa amatorskie filmy!

Nikolę Stefaniak cechuje zaangażowanie, dobra organizacja oraz punktualność. Koleżanka posiada wyczucie estetyczne oraz jest kreatywna. Jej niecodzienną pasją jest astronomia.

Paweł Okoń bardzo lubi pracę w grupie. Często wykazuje się własną inicjatywą, dba o dobre samopoczucie innych. Chłopak interesuje się motoryzacją oraz elektryką.