Nazywam się Weronika Waśkiewicz, uczęszczam do 2 klasy technikum logistycznego PCE Kętrzyn. Jestem  kreatywna, cierpliwa , odpowiedzialna , ciekawa , szczera , pomocna , uczciwa ,wytrwała , zaangażowana , sumienna , otwarta na doświadczenia , pozytywna , współpracująca . Moimi osiągnięciami jest stypendium naukowe , często brałam udział w zawodach szkolnych  , jeśli są organizowane jakieś zabawy szkolne , konkursy to staram się uczestniczyć lub pomagać znajomym którzy uczestniczą.  Cechuję się sprytem , szybkością i zwinnością.Myślę logicznie , jestem też sprawna fizycznie . Interesuje się muzyką , filmami , zwierzętami , sportem . Moimi zajęciami są nauka i dobrze , kreatywnie spędzanie czasu wolnego . Moim celem jest być szczęśliwym, dobrze zarabiać , spełniać się zawodowo , spełnić marzenia.

Nazywam się Daria Prawecka, uczęszczam do 2 klasy technikum logistyczne PCE w Kętrzynie. Jestem osobą skromną, pogodną ale czasami jak każdemu, zdarzają się sytuację, kiedy ujawniają się moje wybuchowe cechy charakteru. Staram się sumiennie i terminowo wykonywać swoje obowiązki, uważam to za swoją główną zaletę. Niejednokrotnie uczestniczyłam w artystycznych konkursach szkolnych zdobywając dosyć wysokie pozycje. Umiejętności jakimi mogę się pochwalić to szkicowanie, malowanie węglem, farbami różnego rodzaju obrazów. Z racji tego iż uwielbiam zwierzęta, a moją pasją są przede wszystkim konie, malowanie ich wychodzi mi najlepiej. Moim największym marzeniem jest znaleźć pracę w której się odnajdę i założyć wspaniałą rodzinę. W tym momencie jest mi trudno podjąć decyzję co do przyszłości, nie mam jeszcze konkretnie sprecyzowanych planów. Coraz częściej chodzi mi po głowie praca z końmi, a mianowicie prowadzenie rehabilitacji osób niepełnosprawnych przy wykorzystaniu energii jaką wyzwalają te zwierzęta.

Nazywam się Wiktoria Makowska. Uczęszczam do pierwszej klasy technikum logistycznego w  PCE w Kętrzynie. Bliscy mi ludzie mówią że jestem ambitna, odważna ale przedewszytskim jestem bardzo wrażliwa. Cenią u mnie to że po mimo różnych barier dalej zmierzam do wyznaczonych celów, ale to ze pomimo młodego wieku jestem odpowiedzialna . Za zaletę uważają tez to że jestem punktualna, życzliwa i szczera. Mam umysł ścisło-humanistyczny dlatego w szkole udało mi się zdobyć wyróżnienia w szkolnych konkursach w   matematycznych , a z takich ostatnich to udało mi się zająć 3 miejsce w szkolnym konkursie poetycznym. Moimi pasjami jest fotografia, rysowanie, kinematografia i przedewszytskim wszystko co związane z nowinkami czy to że świata nauki, mediów czy Internetu. Bardzo lubię przebywać w towarzystwie moich przyjaciół, lubię dowiadywać się nowych rzeczy, nie pogardzę też dobrym filmem czy zagra  ciekawą grą, choć najbardziej lubię sobie długo pospać . Marzę o tym żeby móc w przyszłości pracować w taki zawodzie żeby się rozwijać, mieć też przy sobie ludzi którzy będą dla mnie ważni  i przedewszytskim moim marzeniem jest to żeby móc dalej pomagać ludziom tak jak robię to obecnie to jest mój cel życiowy.

Nazywam się Oliwia Kozłowska. Uczęszczam do pierwszej klasy technikum logistycznej w PCE w Kętrzynie. Jestem skromną osobą pełną energii pałającą entuzjazmem, która nie lubi zbytnio o sobie mówić. Staram się pomagać innym i myślę, że bardzo dobrze mi to wychodzi, ale nie samym dobrem człowiek żyje potrafię też być asertywna i powiedzieć stanowcze nie. Lubię poznać nowych ludzi, którzy zostają zaakceptowani dopiero, gdy zobaczę, że są tego godni. Moją pasją jest sport, np. sztuki walki, które pomagają mi wyładować stres czy złość. W wolnym czasie lubię bardzo rysować różne modele samochodów i myślę, że wychodzi mi to dobrze.

Nazywam się Gabriela Siudaj . Mam 16 lat. Mieszkam w Kętrzynie. Uczęszczam do Powiatowego Centrum Edukacyjnego w Kętrzynie na kierunku logistyka. Jestem osobą bardzo pracowitą i zależy mi na dalszym rozwoju i sukcesach. Kieruję się dobrem innych, szczęście bliskich mi osób jest dla mnie najważniejsze. Moje szkolne wyniki w nauce uważam za bardzo dobre. Moim hobby od małego jest pływanie. Chciałabym pójść dalej w tym kierunku. Pływam od około 9 lat. Po szkole planuje iść na studia, a potem założyć własną firmę bądź pracować dalej w zawodzie logistyk.