Zbigniew Celejewski. Jestem nauczycielem fizyki w III Liceum Ogólnokształcącego w Puławach, służę wsparciem i pomocą. Analizuje również przygotowane przez uczniów raporty.

Nazywam się Weronika Siwek. Uczęszczam do Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr. 2 w Puławach, jestem na profilu matematyczno-fizycznym. W wolnych chwilach czytam książki lub oglądam seriale. Zawsze chętnie służę pomocą, gdy ktoś mnie potrzebuje.

Marian Kijewski. Uczęszczam do Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr. 2 w Puławach. Znam się na montażu i obróbce graficznej. Jestem kreatywny i nie boję się wystąpień publicznych. W zespole pełnię funkcję wykonawcy projektów multimedialnych.

Nazywam się Klaudia Eciak i jestem uczennicą III Liceum Ogólnokształcącego w Puławach. Lubię pracować w grupie. Interesuję się naukami ścisłymi, szczególnie matematyką.Ten projekt jest dla mnie szansą na sprawdzenie swoich umiejętności oraz bliższe zapoznanie się z mikro-instalacjami OZE.

Mam na imię Maria Kamińska. Uczęszczam do Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr. 2 w Puławach. W zespole wyszukuję informacji w celu opracowania zadań projektu. Służę praktyczną wiedzą i danymi w tym zakresie.

Nazywam się Agnieszka Szewczyk. Uczęszczam do III Liceum Ogólnokształcącego w Puławach. Interesuję się muzyką oraz pracami ręczną, od lat śpiewam w gminnym chórze. Nie wstydzę się także swojego zdania i chętnie się wypowiadam na różne tematy.

Nazywam się Julia Woźniak. Uczęszczam do III Liceum Ogólnokształcącego w Puławach. Interesuję się muzyką oraz fotografią. Potrafię słuchać i wprowadzam spokój, staram się zapobiec tarciom. Jestem duszą tego zespołu.

Mam na imię Gabriela Urbanek. Uczęszczam do Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr. 2 w Puławach. Jestem pracowita i sumienna. Skupiam się na szukaniu błędów i zaniedbań w raportach. W wolnym czasie uczę się języka rosyjskiego i rysuje.

Nazywam się Roksana Grzelak i jestem uczennicą III Liceum Ogólnokształcącego w Puławach. Jestem sumienna w nauce i dobrze czuję się pracując zarówno w grupie. W wolnym czasie trenuję lekkoatletykę. Moją ciekawość chce wykorzystać w projekcie fotowoltaicznym, aby większa ilość osób była świadoma korzyści możemy zyskać korzystając z paneli słonecznych.