UWAGA! Strona korzysta z plików cookies przy statystykach i logowaniu. Pliki te pomagają w funkcjonowaniu strony. "Ciasteczka", których używamy są bezpieczne i nie mają szkodliwego wpływu na Twój komputer. Odwiedzając nasz serwis zgadzasz się na ich przyjmowanie.
Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności
AKTUALNOŚCI O KONKURSIE REGULAMIN PLAN DZIAŁAŃ TERMINARZ NAGRODY MATERIAŁY WYNIKI FAQ KONTAKT
 
L.p.Nazwa zespołuMiejscowośćI Etap
R1SUMA
1SolarisyKonin685,00685,00
2EnergooszczędniLeśna669,67669,67
3EkokajtkiZabłocie 1638,33638,33
4Słoneczny TeamŁambinowice637,67637,67
5Pozytywnie naładowaniOstrowite636,00636,00
6Sunbeam22Włocławek632,67632,67
7Eko AktywniJugów628,33628,33
8Piorunujące atomówkiRościszewo628,33628,33
9Dzieci SłońcaOlszyna626,67626,67
10Eko WałbrzyszanieWałbrzych619,33619,33
11OverpoweredJędrzejów611,67611,67
12EkozduniakiNowe Zduny 88607,67607,67
13Eko ÓsemkaSiedlce586,67586,67
14Szymański TeamZawiercie584,00584,00
15SłoneczkoPrzewodowo Poduchowne574,00574,00
16Pozytywnie NaświetleniRadomsko570,00570,00
17AjnsztajnySupraśl566,00566,00
18Słoneczne WęgielkiMysiadło547,67547,67
19Słoneczne TrzeciakiOlszanica545,33545,33
20Badacze z PrzyborowaPrzyborów535,00535,00
21PromykiNowy Dwór530,67530,67
22Sunny TeamSobótka517,67517,67
23Słoneczna społecznaGzy507,33507,33
24Atomówki SłoneczneKroczewo501,67501,67
25Badacze Słońca z JeleśniJeleśnia475,00475,00
26EkogangDębno449,33449,33
27Słoneczny PatrolWitnica444,67444,67
28Dzieci TechnologiiŁaznów435,00435,00
29EkopiątkaDębno435,00435,00
30Biochemiczni WariaciNowa Cerkiew393,33393,33
31Super Bystrzaki z 8 klasyPiekary 49351,00351,00
32Team OdnawialniŚwidnica344,00344,00
33Eko-SłoneczkaWodzin Prywatny343,67343,67
34Słoneczne dziewczynyŻagan283,67283,67
35ŁętowcyŁętownia281,67281,67
36Dwójka ku SłońcuMilicz233,33233,33
37Słoneczna Grupa WiedzyTujsk232,67232,67
38Eco M N IBiedrzychowice216,67216,67
39Olszany-eoOlszany133,00133,00
40Lotnicy DysDys38,3338,33
41X0,00
42BateryjniŻydowoX0,00
43BdfBrzegX0,00
44Eco-teamJawiszowiceX0,00
45Eko -dżuleTychyX0,00
46Eko-ludkiBrudziceX0,00
47Eko1nasielskNasielskX0,00
48EkomłodziReńska WieśX0,00
49ElektromaniaczkiGrodzisk WielkopolskiX0,00
50ElektronikiOleśnicaX0,00
51EnergoefektywniWojsławice 105X0,00
52Estko filmowcy 44PakośćX0,00
53Grodziskie SłoneczkaGrodzisk WielkopolskiX0,00
54Gryf GóraGóraX0,00
55HeliosiKołodziejewoX0,00
56JagielonkaSochaczewX0,00
57JedynkaLegionowoX0,00
58KablePuszcza MariańskaX0,00
59KadeciTychyX0,00
60Kasztany1234MikstatX0,00
61Lop gimgzyGzyX0,00
62Młodzi ekolodzyNiewieścin 45X0,00
63Mózg klimatycznyJaworznoX0,00
64New energy 4 todayKończewoX0,00
65Ogniwa SEMSiemianowice ŚląskieX0,00
66OgniwkaRydułtowyX0,00
67Ola TestWarszawaX0,00
68Ostrowska DziewiątkaOstrów WielkopolskiX0,00
69OświeceniSzepietowoX0,00
70Poszukiwaczki SłońcaSannikiX0,00
71PrądownikiMielenko DrawskieX0,00
72Promyczki z BaćkowicBaćkowiceX0,00
73ProzersiMysłakowiceX0,00
74Przyjazna TrzynastkaRuda ŚląskaX0,00
75PvenergiaJadownikiX0,00
76Pvenergia2SzczepanówX0,00
77SłoneczkaTucholaX0,00
78Słoneczna BrygadaŁódźX0,00
79Słoneczna DrużynaRzeszówX0,00
80Słoneczna DwójkaKąty WrocławskieX0,00
81Słoneczna EkipaStara WieśX0,00
82Słoneczna WieniawaWieniawaX0,00
83SłoneczniNowe GrodzicznoX0,00
84Słoneczni z BorówStobnoX0,00
85Słoneczniki z GrabienicGrabieniceX0,00
86Słoneczny patrol z Sp2ŁomiankiX0,00
87Słońce i myGałczewo 7X0,00
88Solar teamKutnoX0,00
89SolergyDobrodzieńX0,00
90Sp Brzeziny-BerdechówBrzezinyX0,00
91Sp KaźmierzKaźmierzX0,00
92SpkwKończyce WielkieX0,00
93Szczęśliwa 13Ostrów WielkopolskiX0,00
94Szkoła Podstaw w ChobieniChobieniaX0,00
95SzkołaDługowolaDługowola PierwszaX0,00
96Tarzani WrzeszczynaRoskoX0,00
97Trzej MuszkieterowieOleśnicaX0,00
98Zzz i zs 2018Półwiesk MałyX0,00
99ŻakiWarszawaX0,00

X - oznacza brak raportu lub nie jest oceniony
    - SUMA jest sumą punktów za raport i punktów karnych za zwłokę