AKTUALNOŚCI O KONKURSIE REGULAMIN PLAN DZIAŁAŃ TERMINARZ NAGRODY MATERIAŁY WYNIKI FAQ KONTAKT

15.11.2018

PRZEDŁUŻAMY TERMIN ZGŁOSZEŃ DO KOŃCA LISTOPADA!

 

Termin zgłoszeń do konkursu został przedłużony do końca listopada. Zmiana została wprowadzona do regulaminu i zakładki TERMINARZ. Termin rejestracji dotyczy jedynie internetowego zarejestrowania zespołu na stronie konkursu. Skany formularzy z podpisami dyrekcji mogą Państwo przysłać w późniejszym terminie. Również uczniowie mogą zostać dodani później.

01.09.2018

ZAPRASZAMY DO V EDYCJI KONKURSU!

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów klas 7 i 8 szkół podstawowych, gimnazjów i szkół średnich, do udziału w 5 edycji konkursu "Postaw na Słońce". Już 5 lat wspólnie promujemy odnawialne źródła energii. Każda kolejna edycja spotyka się z większym zainteresowaniem i mamy nadzieję, że tak samo będzie i w tym roku. Dzięki konkursowi uczniowie mają szansę zapoznać się ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi energii odnawialnej, z naciskiem położonym na fotowoltaikę. Przygotują również projekty mikroinstalacji fotowoltaicznych dla domów w swoim otoczeniu. Podsumowaniem projektu będzie zorganizowanie konferencji, na której uczniowie przekażą zdobytą wiedzę mieszkańcom swojej miejscowości. Mamy nadzieję, że tym samym zachęcą ich do inwestycji we własne źródło energii.

 

 

W celu zarejestrowania się, wystarczy wypełnić krótki formularz po kliknięciu w przycisk ZAREJESTRUJ ZESPÓŁ. Na Państwa zgłoszenia czekamy do 16 listopada 2018 roku.

Zapraszamy również do wzięcia udziału w konkursie filmowym "Postaw na Słońce" - rejestracja jest możliwa na stronie www.filmeko.pl

W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny 507 006 579 lub mailowy info@postawnaslonce.pl

Czekamy na Państwa zgłoszenia!